Výsledky súťaže o najkrajšiu vianočnú výzdobu

Medzi aktivity organizované Žiackym parlamentom pri ZŠ Lietava patrilo v kalendárnom roku 2015 aj vyhodnotenie súťaže o najkrajšiu vianočnú výzdobu tried.

Členovia žiackeho parlamentu v spolu s pani vychovávateľkami a ďalšími poverenými žiakmi mali ťažkú úlohu. Spomedzi všetkých tried, ktoré boli bohato vyzdobené, vyberali víťazov osobitne z prvého a druhého stupňa. Hodnotila sa kreativita, precíznosť, ale predovšetkým vlastná tvorba ozdôb a použitých dekorácií.

Víťazom prvého stupňa sa stala 4. trieda a na druhom stupni nás upútala výzdoba nielen v 5.-tej, ale aj v 6.-tej triede, ktorým bude výhra spravodlivo rozdelená. Víťazom srdečne blahoželáme a veríme, že výhry v podobe finančných odmien do triednych fondov ich potešia. Pripájame aj niektoré fotografie víťazných zimných výzdob.

Súťaž o najkrajšiu vianočnú výzdobu

Súťaž o najkrajšiu vianočnú výzdobu Súťaž o najkrajšiu vianočnú výzdobu