Deň detí

Dňa 2.6.2014  sa v ZŠ Lietava uskutočnili oslavy Medzinárodného dňa detí, na ktorých sme sa skvele zabavili.

Žiaci 1. až 7. ročníka súťažili po triedach, aby získali žetóny, ktoré potom vymenili za prichystané ceny. Súťaže pripravili žiaci 8. a 9. ročníka spolu s pani učiteľkou Marcelou Glasovou. Ceny do čarovného obchodu zakúpilo Združenie rodičov pri ZŠ Lietava a sladkosti venovala Coop Jednota. Ďakujeme.

Deň detí Deň detí Deň detí

Zaujímavou súťažou bolo Špongo, na ktorom sme hádzali tenisové loptičky do úst Spongeboba, zemiakový futbal. kde deti museli dostať zemiak na motúze do futbalovej brány, skok vo vreci - dvojice detí museli doskákať po určitú diaľku a naspäť. Precvičili sme si aj logické myslenie pri logických hádankách.

Deň detí Deň detí Deň detí

Pekným prekvapením bolo pieskovanie. Neviete, čo to je? Vysvetlíme. Do školy Lietava nás prišiel navštíviť jeden pán, ktorý vyrába farebné piesky, z ktorých sa dajú vyrobiť krásne obrázky. Všetci žiaci základnej školy aj naše pani učiteľky nelenili a vypieskovali krásne obrázky. Fotogaléria...

Deň detí Deň detí Deň detí Deň detí

Za krásny deň detí vám veľmi pekne ďakujeme !!!

Natália Kováčová, Miriam Fandáková, 6. ročník