Slávik Slovenska

Rok sa s rokom stretol a na našej škole sa opäť konala súťaž pre všetkých hudbu milujúcich žiakov  a to súťaž Slávik Slovenska 2015.

V pondelok 30. 3. 2015 bojovalo 28 súťažiacich o umiestnenie v troch kategóriách. V prvej kategórii súťažil 1. – 3. ročník, v druhej kategórii 4. – 6. ročník a v poslednej tretej 7. – 9. ročník. Žiaci našej školy majú naozaj veľmi krásne hlasy, radosť počúvať a aj preto mala porota v zložení Mgr. Konečná Nora, Mgr. Maljačková Monika, Mgr. Gašpieriková Katarína veľmi ťažké rozhodnúť o prvých miestach. Nakoniec rozhodli nasledovne:

1. kategória:

1. miesto: Majdanová Eliška – Nebola som veselá

2. miesto: Gelatková L. – Mám ja hrušku

3. miesto: Solár A. – Darmo ma mamička

2. kategória:

1. miesto: Majdanová T. – Vretienko mi padá

2. miesto: Brezániová N. – Cesta krivá

3. miesto: Chobotová M. – Z východnej dievčatá

3. kategória:

1. miesto: Sagan M. – Čie že to polečko

2. miesto: Balvonová A. – Duje vietor duje