Krídla fantázie

Naši štvrtáci sa zapojili do celoslovenskej výtvarnej súťaže KRÍDLA FANTÁZIE 2015.

KRÍDLA FANTÁZIE dávajú priestor jedinečnej myšlienke spájania dvoch navonok odlišných svetov, zdravých detí a detí so svalovou dystrofiou. Autori projektu sa snažia, aby sa umenie stalo komunikačným prostriedkom a mostom, ktorý tieto dva svety spojí. Viac informácií o projekte, nájdete tu.

Štvrtáci  sa spoločne s pani učiteľkou zamysleli nad témou pomoci deťom so svalovou dystrofiou a vytvorili výtvarné diela, ktoré boli poslané do súťaže. Aj keď sa im nepodarilo umiestniť sa, prišlo im pekné poďakovanie od Organizácie muskulárnych dystrofikov v SR a naša škola im ďakuje tiež, že nemyslia len na seba, ale aj takouto formou pomáhajú deťom, ktoré to potrebujú.

Krídla fantázie