Prípravy na tekvicový karneval

Dňa 6. 10. 2015 sa konalo stretnutie prípravného výboru rodičov kvôli tekvicovému karnevalu.

Zápisnica zo stretnutia

Prítomní: p. Roman Gašpierik, p. Alena Balvonová, p. Alžbeta Hrušková, Mgr. Ľubica Solárová, p. Andrea Puškárová, Mgr. Margita Kmetíková, Ing. Zuzana Zavadzanová, Ing. Miriam Fandáková, Ing. Lenka Barčiaková

Mgr. Tatiana Obložinská – zástupca riaditeľa ZŠ

Tekvicový karneval za uskutoční 28.10.2015 v budove ZŠ Lietava o 16.00 hod.

• Súťaž plagátov sa pre tento šk. rok ruší a to z dôvodu, že v súčasnej dobe prebieha na škole viacero výtvarných súťaží – napr. záložka.
  • Moderátor programu: po dohode s vedením školy sa moderovanie karnevalu presúva pod „patronát“ vedenia školy.
  • Bufet – zodpovedný za nákup Miriam Fandáková, zodpovední za predaj ostatní členovia výboru podľa dohody.
  • Hélium – podľa možnosti, zodpovedný Gašpierik, balóny zabezpečí Fandáková (500 ks).
  • Tetovačky prípadne nálepky ako darček pre každé dieťa zabezpečí Fandáková.
  • Náramky – zodpovedná Fandáková.
  • Šnúrky na balóny – zodpovedná Zavadzanová.
  • Výzdoba – v prípade potreby združenie zabezpečí – podľa požiadaviek školy.
  • Súťaže v réžii školy, združenie je nápomocné, odmeny za súťaže zabezpečí Fandáková po dohode.
  • Tekvice – tekvicu si pre triedu zabezpečí triedny dôverník, v prípade zakúpenia mu budú náklady preplatené u pokladníčky združenia.
  • Príprava „tekvicového rituálu“ zodpovedná Ľubica Solárová.