Piataci vo Vrátnej

Jún je mesiac školských výletov a exkurzií, a tak sa naši piataci vybrali na výlet do Vrátnej doliny. Najprv sme navštívili rodisko Juraja Jánošíka - Terchovú. Vybehli sme k Jánošíkovej soche a keďže bolo horúco, utekali sme sa schovať do blízkej minizoo.

Školský výlet Školský výlet Školský výlet Školský výlet

Nocľah mali zabezpečený v peknom hoteli Boboty, kde sme sa nenudili, práve naopak, využili sme hotelový bazén aj posilňovňu.

Školský výlet Školský výlet Školský výlet

Bol by hriech, keby sme nenavštívili krásnu prírodu, ktorá je v okolí Vrátnej doliny. Prešli sme sa smerom na Starý dvor a na druhý deň sme sa prebehli po rebríkoch v Jánošíkových dierach. Tak nám vytrávilo, že sme zjedli všetko do omrvinky a zjedeli by sme aj viac, keby bolo čo.

Školský výlet Školský výlet Školský výlet Školský výlet Školský výlet Školský výlet