Majstrovstvá okresu v stolnom tenise

Dňa 18. 3. 2016 sa na Základnej škole na Námestí mladosti v Žiline konali Majstrovstvá okresu v stolnom tenise žiakov a žiačok.

Súťaže sa zúčastnilo 17 tímov, 9 dievčenských a 8 chlapčenských. Našu školu reprezentovali dievčatá z 8. ročníka: Romana Danková, Terézia Vrábeľová, Veronika Koháryová a z 9. ročníka: Diana Štanclová. Odohrali sme 7 zápasov. Najľahšie sa nám hralo so ZŠ Kráľovnej pokoja. Najťažší tím pre nás, ako aj pre chlapcov, bola ZŠ Lietavská Lúčka. O tretie miesto sme hrali so ZŠ Karpatská zo Žiliny a boli sme úspešné.

Za chlapcov hrali Adam Nimohaj zo 7. ročníka, Roman Badžgoň z 8. ročníka, Martin Nimohaj a Daniel Becík z 9. ročníka. Chalani skončili tesne za stupňami pre víťazov na 4. mieste.

Romana Danková, 8. ročník

Majstrovstvá okresu v stolnom tenise Majstrovstvá okresu v stolnom tenise