Deň matiek

Aj tento rok sme mali možnosť odvďačiť sa našim najdrahším mamám za všetko dobré, čo pre nás robia a v budúcnosti ešte urobia, kultúrnym programom realizovaným v Kultúrnom dome v Podhorí, ale aj v Lietave.

Naším najúprimnejším cieľom bolo potešiť mamičky prednesom básní, spevom, divadelnými scénkami i tancom. V Lietave sme začali  slávnostným tancom ― valčíkom, ktorý bol krásnym odrazom šikovnosti a tanečnej zručnosti žiakov z prvého stupňa. Nasledovalo pásmo básní a piesní i dojímavá divadelná  scénka s názvom Úloha matky v živote.

Deň matiek Deň matiek

Vzhľadom na to, že sme nacvičovali dve alternatívy programov, osobitne pre Podhorie a Lietavu, vystúpenia sa odlišovali svojím obsahom, ale najpodstatnejšie je to, že  boli uskutočnené s rovnakou dávkou lásky a vďaky. Veríme, že  naším programom  sme potešili všetky mamičky a spoločne sme sa zastavili vo víre povinností a každodenného zhonu.

Deň matiek Deň matiek

Práca na príprave vystúpenia bola náročná, no vďaka vytrvalosti a odhodlaniu účinkujúcich  i materiálnej podpore vedenia školy priniesla svoje ovocie a potlesk našich mám sa pre nás stal zadosťučinením a tou najkrajšou odmenou. Fotogaléria...

Mgr. Jana Gašpieriková