Detský čin roka - aktualizované

Minulý rok sme sa zapojili do projektu Detský čin roka. Sme radi, že aj deti z Lietavskej doliny pomáhajú konať dobro a rozhodli sa o tom podeliť s ostatnými. Školská porota vybrala príbehy týchto detí: Ivan Cádrik spolu s Lukášom Kubalom a Henrieta Ondrejková. Rekordný počet detí z celého Slovenska hlasovalo v detskej porote a vybralo šesť silných a mimoriadne ľudských príbehov na ocenenie a medzi nimi aj príbeh Ivana a Lukáša. Vo svojej kategórii získal prvé miesto. Chlapci už stihli urobiť aj rozhovor pre Slovenský rozhlas. Sme pyšní, že máme v škole takéto šikovné deti. Dnes 21. decembra sa chalani dočkali aj vecných odmien od spoločnosti Whirpool: retiazky, MP4 prehrávače, knihu a zarámovaný diplom. A to nie je všetko. Škola dostala krásne knižky v hodnote 500€. Fotogaléria...

Ďakujeme  Smile

Detský čin roka