Noc s Andersenom

Tento rok sa trhali rekordy v počte spáčov na Noci s Andersenom. Ani my sme opäť nechýbali a zažili sme rozprávkovú noc, ako sa patrí.

Na začiatku sme si precvičili hlasivky, vypočuli si víťazov školských kôl Hviezdoslavovho Kubína, pozreli divadielko a šikovní malí muzikanti  nám ukázali, čo dokážu s hudobnými nástrojmi.

Noc s Andersenom   Noc s Andersenom   Noc s Andersenom

Po ubytovaní sme sa rozpŕchli do tried, či vlastne čarovných komnát, kde nás čakali rôzne aktivity. Niektorí ilustrovali knihu, iní hrali spoločenské hry, našli sa aj takí, čo športovali, či lámali si hlavy nad logickými hádankami.

Noc s Andersenom   Noc s Andersenom   Noc s Andersenom

Neskôr sme súťažili s Literárnym milionárom, medzitým si tí šťastnejší zjedli pizzu a na záver čakalo prekvapenie v podobe hry s názvom Rozprávková byrokracia. Že neviete, čo to je? Naši deviataci učili mladších spolužiakov, ako to chodí na úradoch. Úradníci aj generálni riaditelia boli našťastie rozprávkovo naladení, tak to šlo skoro ako po masle.

Noc s Andersenom   Noc s Andersenom   Noc s Andersenom

Príjemne unavení sme sa neskoro v noci započúvali do rozprávok a niektorí sme aj zaspali Smile Fotogaléria...

Noc s Andersenom    Noc s Andersenom   Noc s Andersenom