Maksík

Žiaci 1. stupňa sa zapojili do súťaže Maksík. Je to veľká odvaha rátať príklady, ktoré môžu byť správne alebo nesprávne.

Reprezentovali nás títo žiaci:  Marek Kmetík, Patrik Barčiak, Ondrej Svitana z 2. ročníka; Katka Simová, Adam Nimohaj, Riško Gašpierik a Matej Puškár z 3. ročníka; Dominik Gašpierik zo 4. ročníka.

Súťaže sa zúčastnilo 7088 žiakov z celého Slovenska. Medzi najšikovnejších a najmúdrejších maksáčikov sa zaradili Adam Nimohaj z 2. ročníka a Ondrej Svitana z 3. ročníka, ktorí získali diplomy a odmeny. Je úžasné, že dosiahli také skvelé umiestnenie. V budúcnosti budú z nich výborní matematici. Srdečne im blahoželáme.

Ďakujeme aj ostatným za účasť. Budúci rok držíme palce všetkým, ktorí sa zapoja.

Maksík Maksík