DilongStar

Už po piatykrát sme našu Základnú školu v Lietave reprezentovali na medzinárodnej speváckej súťaži „DilongStar!“ Na tejto skvelej súťaži vystupujú deti zo Slovenska, Maďarska, Česka a Poľska. Súťaží sa  v speve modernej piesne.

DilongStar DilongStar

Ani táto súťaž nás tento rok nevyniesla až na stupeň víťazov, kde sme predchádzajúce roky boli úspešnejší, ale nevadí, pretože sme si našli nových speváckych kamarátov, postavili sme sa na obrovské pódium a v žiare reflektorov, sme zažili skvelý pocit z pekne odspievaných piesní. Alica Balvonová z 5. ročníka s piesňou Dam dubi dam od EmilyKristína Gašpieriková s piesňou Škriatok od Dariny Rolincovej z 3. ročníka zažili túto nezabudnuteľnú atmosféru naživo.

DilongStar DilongStar

Luxusné spanie v škole na karimatkách a v spacákoch by sme nevymenili ani za 4* hotel. Poďakovanie patrí všetkým učiteľom zo ZŠ Rudolfa Dilonga v Trstenej, ktorí  naozaj vytvorili pre nás všetkých nezabudnuteľnú atmosféru počnúc organizátormi, moderátormi, kameramanmi,  pani  kuchárkami a ostatnými zainteresovanými.

Ďakujeme a tešíme sa opäť o rok!